24 sierpnia mają ukazać się globalnie dzieciątka z kolaboracji znanego kanadyjskiego piosenkarza The Weeknd. Tym razem będzie to jego autorski projekt.


Wcześniej z udziałem The Weeknda i Pumy pojawiały się kolaboracje mające na celu prezentację nowych wersji stworzonych już butów – mowa tu o Pumy Ignite  – teraz przyszedł czas na jego pierwsze “signature sneakers”! Ta para przewijała się już podczas researchu w maju bieżącego roku, wtedy były to sample, dziś znamy oficjalną datę premiery – 24 sierpień 2017. Połączenie sneakersów z militarnymi butami – w ten sposób możemy scharakteryzować mające swoją premierę na chwilę przed końcem wakacji buty.

Nie znamy jeszcze dokładnego miejsca premiery Puma XO Parallel, aczkolwiek wiemy, że cena nie powinna przekraczać 220 dolarów amerykańskich.

Nietrudno pomylić tą parę z YEEZY 1050 – sylwetka jest bardzo podobna, aczkolwiek zauważalny jest tutaj shape typowy dla Pumy. Artysta przedstawia, że dąży do tego aby pewnego dnia zobaczyć jak “wszyscy je noszą”, bez wątpienia jego celem jest aby ta para stała się częścią pop kultury. Czy Weeknd zrobi dla Pumy tyle ile Kanye zrobił dla Adidasa?

1 COMMENTS