Tyler, the Creator i Converse kontynuując sukces powstałej w lipcu kolaboracji, powracają z odrobiną świeżości. Druga kolekcja jest już w drodze. Czego możemy się spodziewać w Golf le Fleur? Oczywiście jasnych i odważnych trampek, ale co nowego – także odzieży i akcesoriów.


Kolekcja wydaje się być inspirowana albumem Flower Boy wydanym przez Taylora 21 lipca tego roku. Jak wygląda Golf le Fleur? Buty wyszły w trzech kolorystykach – Jolly Green, Solar Power i Vanilla, i mają być wycenione na 100$. Gwiazda z “One Star” została zastąpiona wzorem kwiatowym, do tego podeszwa także została wzbogacona o motyw kwiatowy. Każdy z modeli wykonany jest z zamszu. Do sneakersów została dołączona kolekcja “Sherpa” – zawierająca ubrania, takie jak bomberki, spodenki, bluzy, czapki,  teesy i akcesoria.

Release kolekcji odbył się dwa dni temu w Kasinie – największym koreańskim streetwearowym concept shopie (Seul, Korea Południowa). Światowa premiera zaplanowana jest na 2 listopada 2017, z cenami od 35$ za koszulkę do 150$ za bomberkę. 

~ws