Niemiecka marka Adidas wychodzi z propozycją drugiej już kolekcji odzieży Paula Pogby – aktualnie najdroższego piłkarza w historii futbolu. 


Jak widać piłkarz nie spełnia się tylko na boisku – jako gwiazda reprezentacji Francji i Manchesteru United – ale także w branży modowej. Zresztą o jego zamiłowaniu do ubrań wiadomo nie od dzisiaj, bo nie jest to jego jedyna inicjatywa i sam lubi się “dobrze” ubrać. Głównym kąskiem, jak to przystało na kolekcję tworzoną przez piłkarza, są turfy i halówki – PP ACE 17+. Co ciekawe oba modele wyposażone zostały w technologię boost™. Tych, którzy buta z boostem mieli na nodze, na pewno nie trzeba przekonywać o ich niebywałej wygodzie. Cała kolekcja utrzymana została w bardzo stonowanej, beżowo-szarej kolorystyce. Może ona przypominać pustynny kamuflaż i taki też był zamiar projektantów. Miało to odzwierciedlić afrykańskie korzenie Pogby. Jeżeli chodzi u ubrania, to dostępne są: kurtka, dresowe spodnie, koszulka tango, bluza, a także koszulka z odblaskowym napisem “PARIS”, jako ukłon w stronę miejsca urodzenia Paula. Jeżeli chodzi o akcesoria, to Adidas przygotował plecak, ochraniacze, a także piłkę.

Udostępniony został także film, który prezentuje kolekcję i kreatywne podejście piłkarza zarówno na boisku jak i w świecie mody. Sprawdźcie sami!

~gs

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.