Plotki to nieodłączna część branży modowej. Czasami tworzone są one przez świadomie wypuszczone w eter fałszywe informacje, jednak niektóre rzeczywiście posiadają pod sobą solidne podłoże.


Niewątpliwie sprawdzonym źródłem przecieków modowych są celebryci. Wielką popularnością cieszy się ostatnio związek rapera Travisa Scotta, którego butowe kolaboracje osiągają ostatnio niemałe sukcesy, oraz Kylie Jenner. Dzieje się to za sprawą narodzin ich dziecka.
Najistotniejszym faktem jest tu jednak pierwsze zdjęcie, które wykonano Kylie kilka dni po porodzie. Nosi ona na nim model Air Jordan Retro 4, w niewypuszczonej dotąd kolorystyce, utrzymanej w klasycznych kolorach – czerni, bieli i brązie z czerwonymi akcentami. Nie wiadomo, czy to niezapowiedziany jeszcze model kolaboracyjny, czy tylko wykonany na jej życzenie customowy projekt. Należy jednak przyznać, że prezentują się one nienagannie, a przyszła zapowiedź ich premiery nie stanowiłaby obecnie dużej niespodzianki. Bardzo możliwym scenariuszem jest to, że Nike wraz z Travisem pójdą za ciosem i skorzystają na popularności kolaboracyjnej wersji Air Force 1 Low. Model ten byłby gratką dla kolekcjonerów – wspomniana w poprzednim zdaniu wersja wypuszczona została w ściśle ograniczonym nakładzie (o czym świadczy chociażby jej cena na rynku wtórnym, sięgająca nawet 2000 złotych) i nie zapowiada się, aby potencjalnie nadchodzący projekt miał stracić miano unikatu – w końcu to znakomite posunięcie marketingowe.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne doniesienia dotyczące owoców tej współpracy i zapraszamy Was do zapoznania się z sylwetką „ojca” Jordanów Retro 4 – Tinkera Hatfielda, a także z ich historią!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.