Wtorek, 20 marca 2018, 16:00 – limitowany drop Hills tym razem z motywem “Stop running in the circles”. Co zmieniło się od ostatniego dropu pomijając motyw? No właśnie!


Drop odbędzie się 20 marca 2018 roku o godzinie 16:00. Podczas premiery dostępne będą wszystkie modele zapowiedziane na instagramie marki. Stock jest limitowany, sprzedaż odbywa się w postaci preorderu, a płatności uregulować będziecie mogli za pomocą paypala, karty kredytowej i przelewu na rachunek bankowy.

Pomijając świeży motyw, który użyty został zarówno na bluzach jak i koszulkach, które zostały zaprojektowane oraz uszyte w stu procentach polskiej szwalni. Gramatura bawełny w przypadku tej kolekcji oscyluje w granicy 380 gram na metr kwadratowy, a wszystkie przedmioty z kolekcji wykonane są w stu procentach z bawełny wysokiej klasy.

Motyw ‘stop running in the circles’ odzwierciedla naszą markę – nie stoimy w miejscu, co nową premierę staramy się inwestować w lepszą jakość – dziś można to zauważyć na przykładzie nowych krojów, metod nadruku. Dość świeżym pomysłem są hafty, które prezentują w ostatnim, dzisiejszym wydaniu nasze text-logo ‘HILLS’.

Wiosenna kolekcja ‘SPRING 2018‘ prezentuje kroje oversized w tym hoodie, crewnecki oraz t-shirty. Motywem jest cytat ‘Stop running in the circles‘. Dopełnia go grafika postaci biegnącej w okręgu na tyle bluz oraz teesów. W kolekcji dostępne będą także innowacyjne double tee czyli łączone, dwukolorowe t-shirty z wyhaftowanym logo ‘HILLS‘.

~ks

Odnośniki zewnętrzne: