Każdy powinien kojarzyć jak wyglądają trójki. Jest to w końcu jeden z najbardziej kultowych modeli buciarskiego świata, ale czy widzieliście je w wydaniu ze swooshem?


Już w tę sobotę – 24 marca – na aplikacji SNKRS od Nike, o godzinie 9.00 pojawią się Air Jordan III Tinker Hatfield. Ich retail wynosi 949 pln. Nie jest to zwyczajna para, bowiem inspirowana jest pierwszymi szkicami projektanta, które nakreśliły ostateczny kształt dobrze znanego nam buta. Trójki ujrzały światło dzienne po raz pierwszy w lutym 1988 roku podczas All-Star Weekend w Chicago. Michael Jordan wygrał wtedy konkurs wsadów i zgarnął MVP meczu. Kicksy pojawią się więc na 30-lecie legendarnego modelu.

Przeglądnijcie lookbook i koniecznie sprawdźcie co napisaliśmy o Tinkerze Hatfieldzie, nie zapomnijcie także o historii trójek, które odegrały tu kluczową rolę!

Warto wspomnieć także, że nie są to jedyne trójki ze swooshem. W dniu dzisiejszym – 21 marca 2018 roku – miał miejsce drop trójek w kolaboracji z Justinem Timberlakiem o wdzięcznej nazwie “2-Minute Warning”. Dostępne były niestety tylko w House of Hoops – sklepie FootLockera w NY  (nie wliczając ich poprzedniego dropu w Toronto). Ich retail to $200 a cena na resellu to nawet 1000$.

~gs