Już jutro, 24 marca, będziemy miały okazję zdobyć na stronie us.bape.com zupełne nowości stworzone z myślą o kobietach przez słynny streetwearowy brand BAPE.


Tradycyjne shark hoodie od BAPE w wersji dla kobiet przybiera postać oversize’owego teesa z kapturem. HOODIE ONEPIECE (bo tak dokładnie się nazywa) dostępna będzie w trzech kolorach: cytrynowym, czarnym i pastelowym różu, przez co świetnie wpisuje się w wiosenno-letnie trendy 2018. Nie zabraknie też kieszeni i oczywiście charakterystycznego motywu rekina na kapturze.

Dostępne już jutro, w cenie 329$, na US.BAPE.COM oraz stacjonarnie w BAPE® NY i BAPE® LA.

Oprócz tego pojawić się mają także nowe t-shirty “TEXT APE HEAD”. Spodziewamy się ich w sześciu sympatycznych kolorach, odgrywających główną rolę razem z kontrastującymi napisami, w tym znamienne “APE SHALL NEVER KILL APE”. Jutrzejszy drop przyniesie ze sobą także teesy “MOCK NECK WIDE” w kolorze granatowym i szarym. Sprawdźcie same!

 

BAPE stworzyło także smartphone ring’i w trzech kolorach oraz z racji zbliżającej się Wielkanocy – maskotkę Easter Baby Milo, które także pojawią się 24 marca 2018 🙂

~ws