Zazwyczaj słyszymy o innowacjach modowych napływających do nas zza granicy. Tym razem jednak zostajemy na własnym podwórku, bowiem Hermetic Square uraczył nas wcale nie gorszą od obcych nowością.


Hermetic działa już od stosunkowo długiego czasu. Słynie z dobrych jakościowo, uniwersalnych produktów, z których większość może na dodatek poszczycić się niewygórowaną ceną.

Kilka dni temu marka ta zaprezentowała swoją kolekcję na sezon SS18. O ile przedmioty w niej zawarte nie różnią się diametralnie od projektów poprzednich miesięcy, tak sposób przedstawienia wchodzi na wyższy poziom, którego nie powstydziłby się nawet najlepszy dom mody. Na potrzeby prezentacji nakręcono dwa krótkie klipy oraz wykonano jedną sesję zdjęciową. Ich klimat nawiązuje do lat 80. Inspiracją dla filmów stały się odpowiednio ówczesne telewizyjne spoty reklamowe oraz gry arkadowe. Wszystko jest pełne świateł, neonów. Panuje duszny klimat, adekwatny do lata w nadmorskiej, ciepłej metropolii, której mieszkańcami są postacie zaprezentowane w lookbook’u.

Przedmioty są już dostępne do kupienia na oficjalnej stronie marki. Poza tradycyjnymi koszulkami, bluzami i szortami, znajdziemy tam kurtki o bardzo prostych, jednak doskonale dobranych krojach. Nie zabrakło również koszul – w tym przypadku z krótkim rękawem, niezwykle popularnych w tym sezonie. Na chętnych czekają także bardzo przyjemne akcesoria.

Bardzo miło widzieć, jak rozrasta się jeden z naszych, polskich brandów. Życzymy Hermetic’owi jak najwięcej powodzenia w przyszłości i zapraszamy do przyjrzenia się ich najnowszemu dziełu!

~bs


Kliknij w obrazek, aby przejść do hermeticsquare.com