Kojarzycie Matthewa Walsha i świetne wizualizacje customów butów? Teraz jego projekt staje się rzeczywistością!


Na jego koncie znajduje się cała masa ciekawych prac, między innymi: Air Max BW x Captain America, Air Max 270 x Spider-Man, czy też Air Max I x Son Goku. I to właśnie ta ostatnie stała się inspiracją do napisania tego artykułu. Dokładnie 4 dni temu, czyli 26 maja Matthew Walsh zamieścił na swoim instagramie zdjęcie zrealizowanego wyżej wspomnianego customu. Przeniesienie swoich wyobrażeń do programu graficznego musiało stanowić już nie lada wyzwanie, nie wspominając o zaangażowaniu, jakie musiał poświęcić, by móc pochwalić się społeczności takim projektem.

Każdy fan serialu o smoczych kulach może teraz pomarzyć o takiej parce w swojej kolekcji. W designie butów widzimy nawiązanie do ikonicznego stroju Goku. Poszarpany pomarańczowy uniform. Niebieskie dodatki, które odzwierciedlają kolor butów Goka, jego frotek na nadgarstkach i koloru podkoszulka oraz pasa. Czarne sznurówki wzięły swój kolor najprawdopodbniej od koloru włosów bohatera kreskówki. Wszystko dopełnione logiem na języku, (悟 – co oznacza mądrość, bądź oświecenie) które także znajdowało się na uniformie.

Co sądzicie o customowanych w ten sposób butach? To nie są już tylko farby, ale zmiana materiału, projektowane loga, które trzeba nakleić na pięcie i języku. Zdecydowanie jest to bardzo unikalna para, trudno mówić o dwóch takich samych na świecie, posiadacz może zdecydowanie czuć się wyjątkowo.

Kiedy na licytacji w Polsce pojawi się pierwszy zrealizowany w ten sposób custom?

Sprawdźcie instagrama Walsh Design, którego własnością są wszystkie pokazane w artykule projekty i polubcie te, które najbardziej Wam się podobają!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.