Jednym z najbardziej stałych partnerów kolaboracyjnych Supreme jest amerykański brand The North Face. Wspólne projekty tych marek mamy przyjemność oglądać czasami nawet częściej niż raz na sezon.


Żadnym zaskoczeniem było w tym przypadku ogłoszenie kolejnej kolekcji, w której brandy połączyły swoje siły. Nie zabrakło tu elementów charakterystycznych dla obu z nich. Dostaniemy przedmioty funkcjonalne – wygodne kurtki, plecaki, torby, a nawet… namiot. Widzimy tu też oczywiście przykład niekonwencjonalności Supreme.


Jedyne, co można zarzucić projektom, to jednolitość. Kolekcja wykorzystuje motyw skóry węża, z resztą często używany przez Supreme (na przykład przy okazji jednej kolaboracji z Nike, czy podczas premiery zeszłorocznych pasków do spodni). Z pewnością pomoże to jednak osobom, które potrzebują takich itemów do uzupełnienia niedokończonych setów, złożonych z jednego rodzaju przedmiotów.

Bardzo ciekawą nowością jest przestronny, letni namiot. Bez wątpienia może być potrzebny przy okazji szybkich wypadów wakacyjnych. Spodnie i kurtka posłużą za znakomitą ochronę przed wieczornym zimnem, zaś czapka odizoluje naszą głowę od palącego południowego słońca. Spakowanie się na taki wyjazd umożliwi nam torba – przy większym pakunku i plecak – przy mniejszym.


Premiera kolekcji zapowiedziana jest już na 6 czerwca! Polecam pośpiech – kolaboracje między tymi dwoma brandami rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jest to kąsek dla resellerów, co oczywiście nie powinno stanowić przeszkody dla chętnych, którzy rzeczywiście są zainteresowani noszeniem tych itemów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!