Sprawdźcie naszą listę propozycji torebek na letni okres dla płci pięknej!


2018 stał się rokiem, w którym przezroczysty materiał dotarł do głównego nurtu w modzie. Przykładem może być letnia czapka z kolekcji Prady. Obecnie firma COMME des GARCONS, która niedawno wypuściła plastikową, przezroczystą torebkę z logiem, obecnie prezentuje swój najnowszy projekt.
Model jest inspirowany trendem stosowania PVC oraz torbami z 2017 roku zaprojektowanym dla Ikei – FRAKTA. Najnowszy projekt COMME des GARCONS występuje w dwóch błyszczących kolorystykach różowo-żółto-niebieskiej oraz zielono-żółtej.
Póki co torba dostępna jest w londyńskim sklepie Dover Street Market London.
Kolejną propozycją na liście nowości jest minimalistyczna torebka z kolekcji CALVIN KLEIN 205W39NYC przy współpracy z Rafem Simonsem.
Kolorystyka torby nazwana została “Różową Panterą”, jest to delikatny i słodki odcień różu, pokrywający całą skórzaną powierzchnię. Jest to niewielkich rozmiarów torebka na najpotrzebniejsze akcesoria. Posiada również małą zapinaną kieszeń w środku oraz prostokątną klapę z przodu zamykaną na rzep. Na froncie znajduje się wytłaczane logo CALVIN KLEIN 205W39NYC. Model posiada również pasek z regulacją.
Jeśli chodzi o mini plecaki to najmocniej wybił się model Louisa Vuittona Clapton.
Wykonany z płótna Damier Ebene i skóry bydlęcej. Jest idealny do codziennego użytku oraz wyjazdów. Pojemny na tyle, by zmieścić niezbędne przedmioty, które zabezpieczy zatrzaskowe zapięcie z przodu, na których wygrawerowane są  inicjały LV.
~ew