Lookbook zapowiadający dzisiejszy drop Places+Faces wygląda bardzo lekko i naturalnie. Sprawia wrażenie swobodnych zdjęć zrobionych podczas spaceru. Czuć lato i luz… stąd nietrudno nam się z tym klimatem utożsamić.


Mimo tego, że marka wypuszcza bluzy i t-shirty z okazji piątej rocznicy, niewątpliwie to, na co najbardziej warto zwrócić uwagę w nowościach od P+F to akcesoria! Pojawił się supermodny transparentny materiał PVC pod postacią shoulder bagów i monochromatyczne torby na zakupy.

A w środku nich zmieścić możecie otagowane logiem Places+Faces akcesoria: karty do gry, pistolet na wodę, markery Sharpie, smycz, pendrive, portfel, etui na karty kredytowe, a nawet jednorazowy aparat fotograficzny.

 

Oprócz tego we współpracy z Medicom Fabrics powstały m.in. genialne meble, poduszki, dywaniki, kapcie, kosmetyczki i paski, a wszystkie pokryte wzorem napisu Places+Faces na czarnym tle, dzięki czemu można stworzyć naprawdę klimatyczne wnętrza.

Koniecznie odwiedźcie stronę Places+Faces https://shop.placesplusfaces.com/password dziś o 20:00, z pewnością znajdziecie dla siebie coś ciekawego!

~ws