Spójrz co za paradoks, potrafisz wydać półtora tysiąca na jedną parę butów, a do układania włosów, które bez wątpienia są elementem Twojego image’u  stosujesz tanie drogeryjne zamienniki. Z lenistwa czy prędzej z niewiedzy? Raczej ciężko mówić tu o braku kasy bo przecież inwestujesz w swój wygląd niemałe pieniądze, prawda?


Z założenia nie celowaliśmy w to środowisko, to wynikło samo z siebie. W zasadzie to dobrze się składa, naszym wspólnym zdaniem, to dobre uzupełnienie panującej w naszej społeczności luki, którą pomady.pl jest w stanie zapewnić bo przecież zakładając, że chcesz wyglądać dobrze musisz zainwestować nie tylko w swoją garderobę, ale też toaletę – perfum czy właśnie POMADY.

Chłopaki znają się z korpo gdzie wspólnie pracowali i trochę jak w amerykańskich filmach, za dnia robili na kogoś, a w nocy szlifowali swój wspólny projekt biznesu, który blisko rok temu ujrzał światło dzienne. Dwaj marketingowcy, którzy swoje doświadczenie zbierają w jednych z najbardziej znanych korporacji w Polsce i na świecie (w tym Google Polska). Pomysłem był ratunek męskich fryzur od bycia takimi jak wszystkie, bez polotu i efektu “WOW!” bo zdecydowanie tego tym pedantom od fryzur i bród brakowało.

Jeżeli ciężko jest Ci zdecydować się i nie jesteś przekonany do inwestycji w pomady kilkudziesięciu złotych więcej niż to co wydajesz w sieciówce postaramy się przybliżyć dlaczego to właśnie pomadę powinieneś wybrać.
Pierwszym ważnym aspektem jest zadaniowość – pomada ma różne parametry w tym chwytu oraz połysku, musisz wybrać kim chcesz dzisiaj “zostać”; wakacyjny luz czy raczej korporacyjny przylizany zaczes?
Drugim zaś jest wydajność produktu, którą również warto przekalkulować – pomada to wciąż pomada, nigdy nie będzie ona spełniać takich wymogów jakie spełniają gumy czy kremy z najlepszych barbershopów. Nie dostaniesz turbo jakości w kwocie poniżej 20 zł. Firmy obecne w drogeriach nie specjalizują się w kosmetykach do włosów, to nie jest ich główny obszar działaności stad brakuje presji na poprawę jakości.
Trzecią istotną do poruszenia kwestią są warunki pogodowe – musisz wiedzieć z czym na głowie gdzie wychodzisz – warto po pewnym czasie w swojej toaletce posiadać po jednym typie produktu, wtedy łatwiej będzie nam dopasować swoją fryzurę do panujących warunków pogodowych.

Odnośniki zewnętrzne: