Otoczenie największych osobowości pop-kultury, codzienne życie w stolicy show-biznesu i cechowanie się ogromną charyzmą brzmi jak przepis na niewątpliwy sukces. Czy zatem nowy projekt Jordyn Woods okaże się hitem?


Jej przygoda z projektowaniem rozpoczęła się we wrześniu 2017, kiedy wraz z Addition Elle podjęła się stworzenia kolekcji skierowanej głównie do kobiet “plus-size”, zaprezentowanej później na New York Fashion Week.

Podobny obraz     

Jordyn, nieprzerwanie pracująca nad wspieraniem i motywowaniem kobiet do zachowania zdrowego stylu życia zdecydowała się na odważny krok w swojej karierze. Nie ma się co dziwić, dawka motywacji, której bez cienia wątpliwości dostarcza jej towarzystwo najbliższej przyjaciółki- Kylie Jenner, nakłoniła Woods do startu własnego biznesu.

Znalezione obrazy dla zapytania secndnture

W Secndnture wyraziła ona swą miłość do sportu i ciągłego rozwoju fizycznego. Zaprezentowała ona 24 sportowe części garderoby, od cieszących się popularnością w okresie letnim biker shorts po kurtki przeciwwiatrowe. Jako promotorka samoakceptacji i porzucenia schematów “body goals”, 20-latka umożliwia wybór spośród szerokiej rangi rozmiarów rozpoczynając od XS, kończąc na 2XL. Zdjęcia promocyjne wykonane zostały na sali treningowej, co nadaje szczególny klimat całej sesji.

Znalezione obrazy dla zapytania secndnture

Zakupów możecie dokonać na oficjalnej stronie Secndnture. Koszt przesyłki do Polski to $23.

~an

               

 

 

 

 

 

 

1 COMMENTS