Niedawno przekształciliśmy swoją facebookową grupę w coś nowego – sneakpeak czyli miejsce dla entuzjastów butów i ciuchów – wyłamując się z ram “streetwearu”, który jest dosyć ogólnym pojęciem staramy się przedstawić swoją zajawkę w troszkę inny sposób.


Sama grupa jest otwarta dla wszystkich, możesz do niej dołączyć korzystając z tego odnośnika.
Kilkanaście lat temu, zajawką naszych dziadków było np. zbieranie znaczków, inni kolekcjonowali samochody, a jeszcze zupełnie inna grupa inne przedmioty takie jak trofea czy broń. Wychodząc naprzeciw naszym zainteresowaniom i łącząc to całe “zbieractwo” oprócz kolekcjonowania butów stworzyliśmy projekt kolekcjonerskich wlep, które dostępne będą bezpośrednio na naszej grupie. Aktualnie finalizujemy projekty pierwszej serii, której inspiracją są buty, polskie marki i pionierzy tej polskiej “kultury”, w której wszyscy poniekąd jesteśmy zakorzenieni.

Zdecydowaliśmy się na przedstawienie pierwszej serii na zasadzie preorderu co oznacza zakup pakietów wlep (7 losowo zapakowanych sztuk) i dostarczenie ich do Twoich drzwi w przybliżonym terminie 14 dni od momentu zakończenia akcji. Pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój grupy i dalszy rozwój projektu. Niedługo po zakończeniu dropu pierwszej serii spodziewamy się projektów klaserów, które również będziecie mogli nabyć aby móc wsunąć tam swoje naklejki.

Pierwszy sezon mieścić będzie w sobie 10 serii po zakończeniu, którego będziecie mogli przesłać swoje kolekcje i wziąć udział w losowaniu, w którym do zgarnięcia będą BUTY oraz CIUCHY!
Przez swoją działalność będziemy próbować zapisać na kartach historii to co aktualnie dzieje się w Polsce, jednym z największych państw Europy Środkowej jeżeli chodzi o streetwear; rozbijając go na sneakerheadów i hype bestie. Wszelkie informacje na temat wzięcia udziału w preorderze  zostaną przedstawione w poście na grupie. Na zaprzyjaźnionych grupach będziecie mogli trafić na aukcje, w których do zgarnięcia będą pakiety wzbogacone o gratisy! Wypatrujcie uważnie.

SNEAKPEAK – fb.com/groups/sneakpeakpl/

~ks