Otwarcie nowych lokalizacji przez największych graczy niemal zawsze, za pomocą towarzyszących im dodatkowym wydarzeniom, staje się imprezą wartą uwagi. Nie mogliśmy spodziewać się czegoś innego również po reprezentacji z Newcastle. Co zasługuje na wyróżnienie w tym wypadku?


Założony w 2005 roku END. Clothing początkowo skupiał się głównie na kwestii odzieżowej. Zaskakującym jest więc obserwowanie obecnych poczynań i drogi, którą pokonał zespół. Dziś stawiamy END. obok najpopularniejszych Dover Street Market czy Sneakersnstuff a otwarcie nowego sklepu w Londynie jeszcze bardziej pokazuje ogromny sukces brandu.

END. London Broadwick Street Soho

Na Instagramie @end_clothing oraz ich stronie internetowej mogliśmy zobaczyć wnętrze lokalu jeszcze przed oficjalnym przekręceniem zamka. Największa, jak dotąd, przestrzeń wśród wszystkich 3 adresów charakteryzuje się monochromatyczną paletą z wykorzystaniem szkła, drewna i metalu co z kolei nawiązuje wyglądem do dwóch pozostałych miejsc brandowanych trzema literami – w Glasgow i Newcastle.

END. London Broadwick Street Soho

Wchodząc do butiku nie można odeprzeć od siebie wrażenia iż wszystko zostało utrzymane w stylu modernistycznym. Przestrzeń jest bardzo przejrzysta. Do stworzenia projektu flagowego sklepu wykorzystana została pomoc angielskiego Brinkworth – współpracującym wcześniej m.in. z Supreme czy Carharttem.

END. London Broadwick Street Soho

Aranżacja połączy się z gośćmi jeszcze bardziej za pomocą zawartości półek. Obok nierozerwalnych z uliczną modą Nike i Adidasa znajdzie się przykładowo uwielbiany Off-White czy Stone Island.

Co poza zapierającym dech wystrojem przygotował END z okazji otwarcia? Na wypadek, gdyby ten nie stanowił dla Was jakiegokolwiek powodu do wstąpienia na 59 Broadwick Street stanowić go może wylosowanie w licznych raffle’ach zaproponowanych przez ekipę graili. W tym wypadku, musielibyście odebrać zdobycz osobiście za okazaniem dowodu tożsamości.

Znalezione obrazy dla zapytania nike sean wotherspoon

Pierwszy z nich dał możliwość wylosowania, odważmy się napisać, najbardziej upragnionego modelu Air Max 1/97 Sean Wotherspoon, lecz nadal na Instagramie END. organizowane są liczne tego typu akcje i nic dziwnego. Otwarcie lokalu w centrum Londynu to nie lada okazja do świętowania.

~anEND. London Broadwick Street Soho

END. London Broadwick Street Soho

END. London Broadwick Street Soho