Prawdopodobnie najgorętsza premiera roku, czyli Palace x Ralph Lauren, od października znajduje się na ustach całego świata mody. Bez zbytniego ociągania się (które ma miejsce aż nazbyt często w przypadku dużych projektów), szybko otrzymaliśmy wgląd w całość kolekcji. Oto oficjalne zdjęcia.


O głośnej październikowej zapowiedzi na billboardach w Tokio oraz lookbooku Davida Simsa było (i jest) głośno. I trudno się temu dziwić – to kolejne połączenie luksusu z ulicą i skateboardingiem. Fuzja przywodzi na myśl zeszłoroczną kolaborację Supreme i Louis Vuitton, która okazała się najgorętszym wydarzeniem świata mody ostatnich kilku lat. Nie trudno było się domyślić, że Palace pozazdrości kolegom z branży współpracy takiego kalibru, nie musieliśmy na to długo czekać.

Dziś (po kilku przeciekach) udostępniono zdjęcia całej kolekcji. Co trafiło na warsztat? M.in. puchowe kurtki, koszule flanelowe i sztruksowe, loafersy, spodnie, czapki i legendarny już sweter z misiem Teddy. Patrząc na wzornictwo i kroje, obu brandom udało się połączyć w tych projektach swoje całkowicie różne historie i dziedzictwo.

Oficjalna premiera odbędzie się w sklepach obu marek – stacjonarnie i online – już 9 listopada zaś w Korei i Japonii dzień później. O ile (spodziewane) wysokie ceny i tak nie przerażą chętnych, tak z samym kupnem, ze względu na limit, może być ciężko. Dla każdego, kto będzie próbował swych sił – powodzenia!

~ło