Już jutro o 20:00 drop kolekcji LOST IN CHINA powstałej przy naszej współpracy z THE 100.
Kilkanaście produktów, od ubrań po akcesoria, ciekawe kroje, niepowtarzalne materiały i nowe technologie – nie przejdziecie obok nich obojętnie.


W kolekcji pojawią się przede wszystkim bluzy ze szczegółowym haftem na plecach, reflective (w technologii 3M) i świecące w ciemności (fluo). Oprócz tego kurtka jeansowa, polar, crewneck, 4 rodzaje t-shirtów, a także zapalniczki zippo i akcesoria.

Embroidered Dragon Hoodie. Bluza z dużym haftowanym smokiem, ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale. Bawełna premium produkowana w Polsce, szyta w szwalni THE100 CLTH.

Reflective Red Dragon Hoodie. Nadruk wykonany w technologii odblaskowej. Bluza wykonana z materiałów premium, szyta w naszej własnej szwalni w Polsce z zachowaniem największej dbałości.

Fluo Dragon Crewneck. Crewneck o cropped oraz boxy kroju. Posiada nadruk smoka wykonany w pionierskiej technologii fluorescencyjnej (świeci w ciemności).

Fluo China Flag Tee. Koszulka o boxy kroju zdobiona flagą Chin wykonaną w technologii fluo (świeci w ciemności).

Reflective Red/Yellow Dragon Tee. T-shirt z odblaskowym nadrukiem czerwonego/żółtego smoka na plecach wykonanym w technologii 3M.

Polar z haftem smoka. Haft wykonany z ogromną precyzją. Polar jest niesamowicie miękki i bardzo ciepły. Projekt wymagał mnóstwa pracy przy projektowaniu, szukaniu odpowiednio dobrych materiałów i haftowaniu.

 

wtorek – 15 stycznia 2019 – 20:00 – www.the100ltd.com

zdjęcia: @nowciax

 

zdjęcia: @the100clth