Inspiracją do powstania nazwy marki była podróż do Włoch i odwiedzenie Laboratorium Kryminalistycznego w Rzymie.


Marka Velenowear powstała w 2018 roku. Jak na “niemowlaka w powijakach” może pochwalić się już niemałym sukcesem w branży odzieżowej. Dzięki oryginalności i niepowtarzalności odzież Velenowear podbija polski i zagraniczny rynek. Veleno to po włosku trucizna. Substancja ta może zabić, ale też w niewielkich dawkach ma efekt leczniczy (takie właściwości ma jad niektórych węży). Stąd też najbardziej charakterystycznym i rozpoznawalnym wzorem naszej firmy jest wąż, który przyjmuje kształt nieskończoności. Nawiązując do mitologii celtyckiej, symbolizuje on uzdrowienie, odrodzenie i transformację.

Każdy człowiek szuka swojego stylu, odkrywa go i zmienia. Nasza kolekcja bluz i koszulek adresowana jest do tych wszystkich, którzy lubią podkreślić swoją indywidualność i niebanalną osobowość. Naszym zamiarem było stworzenie marki, która produkowałaby wysokiej jakości odzież, zachowując przy tym rozsądną cenę.

Klienci chcą kupować ubrania niepowtarzalne, oryginalne, szyte w limitowanym nakładzie i znakomite pod względem jakości. Biorąc pod uwagę, że każdy nasz produkt wykonany jest z wysokojakościowej bawełny czesanej, możemy uznać, że spełniliśmy oczekiwania nasze oraz naszych odbiorców. Kluczowa dla nas jest dbałość o każdy detal, niebanalne, trwałe wzornictwo (każdy element został wykonany metodą haftu). Współpracujemy z wieloma projektantami, więc nie wykluczamy wprowadzenia nowych wzorów w przyszłości, oczywiście nawiązujących tematyką do nazwy marki.

Na rynku odzieżowym wyróżniamy się przede wszystkim polityką dropów. Najbardziej limitowane serie zostają wyprzedane nawet w ciągu kilku minut. Jest to ukłon w stronę naszych klientów, z ich relacji bowiem wynika, że potrzebne są limitowane dropy, gdyż to one pozwalają czuć się odbiorcom wyjątkowo i niepowtarzalnie.

instagram.com/velenowear

facebook.com/velenowearcom

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.