Polska mimo sporej popularności mody ulicznej wciąż tkwi sporo za krajami zachodnimi, w których ta kultura jest rozwinięta dużo lepiej. Sklepy takie jak ten, który właśnie wam przedstawiamy dbają o to by nasz kraj mógł chociaż w pewnym stopniu konkurować z państwami zachodu.


Pierwszy i jak do tej pory jedyny taki sklep we Wrocławiu. Choć idea concept store może wydawać się jasna – w tym wypadku wpadając do chłopaków spotkacie się nie tylko ze standardowym luźnym klimatem, w którym każdy z was poczuje się swobodnie. To będzie miejsce waszych wymian, sprzedaży i kupna przedmiotów, których nie spotkacie na codzień nigdzie indziej jak właśnie tutaj. Zresztą – nie musisz tu przyjść tylko i wyłącznie żeby dobić jakiegoś deala. Ze wszystkich spotykających się tu kipi niesamowita zajawka więc złapanie kontaktu i poznanie ludzi, których dotąd nazwiska widziałeś tylko na grupkach to nie problem.

Igor ze swoim wspólnikiem tworząc te miejsce położyli ogromny nacisk na pasję i klimat, który przez swój luz przyciąga tam wielu sympatyków butów – wpadając do UNCOMMON możecie zagrać w FIFE, pogadać z innymi zajawkowiczami i przede wszystkim chwycić do rąk przedmioty, których większość ze świeżych graczy nie miała okazji trzymać – półki wypełnione są sporą ilością high endowych ciuszków, które budzą zainteresowanie wielu odwiedzających. Oprócz high endu spotkacie tu też masę stricte streetwearowych przedmiotów, między innymi sporo parek z kolaboracji Nike x OFF-WHITE.

PS. W związku z merchandisingiem SJS możliwym jest, że wspólnie z ekipą UNCOMMON zorganizujemy stacjonarną premierę. Czekacie?

Stawowa 8/2
50-018 Wrocław